W sobotę 24 kwietnia, w wigilię Niedzieli Chrystusa Dobrego Pasterza, nasza wspólnota seminaryjna uczestniczyła w Diecezjalnym Czuwaniu w intencji powołań kapłańskich i do życia konsekrowanego, w kaplicy Sióstr Apostolinek w Skierniewicach. Modlitwie przewodniczył Ks. dr Piotr Kaczmarek, Rektor naszego Seminarium. J. E. Ksiądz Biskup Wojciech Osial, Biskup Pomocniczy naszej diecezji podzielił się z nami refleksją na temat powołania opartą na osobie św. Józefa. Następnie nasze prośby w intencji powołań zanosiliśmy przed Najświętszym Sakramentem. Swoje słowo skierował do nas również J. E. Ksiądz Biskup Andrzej Franciszek Dziuba, Pasterz naszej diecezji.

Następnego dnia, w Niedzielę Chrystusa Dobrego Pasterza, nasi alumni udali się na wyznaczone parafie z naszej diecezji, gdzie dzielili się świadectwem swojego powołania.

Dziękujemy za modlitwy w intencji nowych powołań do naszego Seminarium, dziękujemy za wszelkie wsparcie, za życzliwość i autentyczną troskę o to, aby w naszej diecezji nie zabrakło kapłanów.

error: Zawartość jest chroniona.