1 listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych i dzień później, we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych klerycy naszego Seminarium wyruszyli na parafie, aby modlić się z całą wspólnotą diecezjalną za naszych bliskich, którzy już odeszli. Wierzymy, że stoją przed Panem.

Na cmentarzach alumni zbierali ofiary na rzecz utrzymania naszej wspólnoty i wszystkiego, co niezbędne, aby Seminarium mogło funkcjonować. Za wszelką modlitwę i złożone ofiary pieniężne serdecznie dziękujemy. Pamiętamy o Was wszystkich w naszym modlitwach. Dzięki Waszemu wsparciu nasza wspólnota i instytucja może funkcjonować tak, jak pragnie tego Kościół.

Pamiętajmy w listopadzie, miesiącu szczególnie poświęconym pamięci zmarłych, aby nie zabrakło modlitwy w ich intencji. Nie zapomnijmy o tych, którzy przebywają w czyśćcu, nasza ufna i pełna wiary modlitwa może dopomóc im wkroczyć w progi Królestwa Bożego.

error: Zawartość jest chroniona.